جمعه 5 خرداد 1396 | به روز شده: 6 ساعت و 13 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
ارتباطات
 • فاز نخست طرح کشوری فیبر نوری منازل در آبادان رونمایی شد

   فاز نخست طرح کشوری فیبر نوری منازل در آبادان رونمایی شد ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: به مناسبت سالروز گرامیداشت حماسه سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر، فاز نخست طرح کشوری واگذاری فیبر نوری منازل (FTTH) در منطقه آزاد اروند رونمایی شد.

 • چهارم خرداد؛ پیشخوان روزنامه‌های صبح ایران

  چهارم خرداد؛ پیشخوان روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از رزمندگان و هنرمندان دفاع مقدس تیتر یک برخی روزنامه‌های صبح پنج‌شنبه چهارم خرداد ۹۶ است.بقیه روزنامه‌ها هم به موضوع‌هایی مانند صحبت‌های رئیس جمهور در جشن سپاس از ستادهای انتخاباتی سراسر کشور، توصیه اعظم طالقانی به روحانی به‌عنوان حامی رئیس جمهور، اصرار بر بروز تخلف در انتخابات،تایید سلامت انتخابات از سوی آیت‌الله جنتی، صحبت‌ای ناطقن‌نوری درخصوص دلیل حمایتش از روحانی، مبارزه با فرار مالیاتی و آمار مستاجران زیر خط فقر پرداخته‌اند:

 • چهارم خرداد؛ تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  چهارم خرداد؛ تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتریک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران اختصاص دارد به ابراز پشیمانی و عذرخواهی طارمی، جدایی کاوه از استقلال، تیم فوتبال مربیان در کلاس مربیگری و برخی موضوع‌های دیگر:

 • خبرگزاری رسمی قطر هک شد

  خبرگزاری رسمی قطر هک شد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری‌آنلاین: قطر اعلام کرد خبرگزاری رسمی این کشور هک شده و سخنانی نادرست منتسب به امیر این کشور در آن قرار گرفته است که صحت ندارد.

 • سوم خرداد؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های صبح ایران

  سوم خرداد؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به صحبت‌های رئیس جمهور، نظر رئیس مجلس درباره سعودی‌ها، انتخابات ۹۶، صحبت‌های سید حسن خمینی، قرارداد نفتی ایران، حکم کمیته اخلاقی فدراسیون فوتبال و مجازات محسن فروزان و برخی موضوع‌های دیگر:

 • سوم خرداد؛ خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  سوم خرداد؛ خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به محکومیت محسن فروزان به خاطر انتشار عکس‌های همسرش در فضای مجازی، بازی پرسپولیس و از دست دادن پنالتی در بازی‌های آسیایی اختصاص دارد :

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۳ خرداد

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۳ خرداد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: اوپک، پس از انتخابات و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های چهارشنبه-سوم خرداد- جای گرفتند.

 • دسترسی به اطلاعات آزاد شد

  دسترسی به اطلاعات آزاد شد رسانه و روزنامه‌نگاری > دسترسی آزاد به اطلاعات به‌عنوان قانون مترقی و اجرا شده در بیش از ۶۰ کشور دنیا از روز سه‌شنبه دوم خرداد در ایران نیز ۲ گام اساسی و رو به جلو در اجرا برداشت.

 • میرزا آقا را چه کسی ثبت کرد؟

  میرزا آقا را چه کسی ثبت کرد؟ رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: عکس «میرزا آقا» در سفر تبلیغات انتخابانی حسن روحانی به اردبیل که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، با گوشی تلفن همراه ثبت شده است.

 • ضرورت تولید و مدیریت محتوا در عصر روابط عمومی

  ضرورت تولید و مدیریت محتوا در عصر روابط عمومی ارتباطات و فناوری > مهدی باقریان*: در چند سال اخیر، بویژه با توجه به گسترش فناوری‌‏های جدید ارتباط مدار، محتوا از اهمیت خاصی پیدا کرده و به قول رییس انجمن بین‌المللی روابط عمومی، محتوا پادشاه است. البته تحقیقات صورت گرفته در سال ۲۰۱۶ این موضوع را تایید‌‏ می‏‌‌‌‌کند.

 • تلگرام روسی؛ فیلتر در خانه اوج‌گیری در ایران

  تلگرام روسی؛ فیلتر در خانه اوج‌گیری در ایران ارتباطات و فناوری > تهدید روسیه به فیلتر کردن تلگرام در این کشور جدی‌تر شده است.

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های دوم خرداد

  سرمقاله‌های روزنامه‌های دوم خرداد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: حقوق و وظایف مخالفان دولت، بالندگی سیاسی کشور و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های سه شنبه-۲ خرداد- جای گرفتند.

 • دوم خرداد؛ خبر اول روزنامه‌های صبح ایران

  دوم خرداد؛ خبر اول روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به صحبت‌های دگتر روحانی در نشست خبری عصر دوشنبه اول خرداد، تحلیل ترکان از رای مردم، پاسخ سخنگوی شورای نگهبان به اعتراض حامیان رئیسی، حضور پر رنگ زنان در شورا‌های شهر، بی‌توجهی بنیاد مستضعفان به آثارتاریخی تحت نظارتش و برخی موضوع‌های دیگر:

 • دوم خرداد؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  دوم خرداد؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به برد استقلال در برابر العین، صحبت‌های دختر حجازی، بازی بدون تماشاگر پرسپولیس و صحبت‌های مهدی طارمی اختصاص دارد:

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های اول خرداد

  سرمقاله‌های روزنامه‌های اول خرداد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: نتایج انتخابات شورای شهر،‌دولت دوازدهم و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های دوشنبه -۱ خرداد- جای گرفتند.

 • اول خرداد؛ پیشخوان روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  اول خرداد؛ پیشخوان روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به زدوخورد دبیر و جدیدی، بازی استقلال و العین امارات، رکوردهای بیرانوند و صحبت‌های همسر حجازی اختصاص دارد:

 • اول خرداد؛ تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران

  اول خرداد؛ تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به صحبت‌های رئیس‌ جمهور، پیروزی لیست "امید" در کلان‌شهرها، توقف پس‌رفت اقتصاد ایران، پشت پرده زدوخورد دبیر و جدیدی، جلسه ضدایرانی ترامپ و مسئولان برخی کشورهای عربی و برخی موضوع‌های دیگر:

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۳۱ اردیبهشت

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۳۱ اردیبهشت رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: انتخابات و وحدت و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های یکشنبه-۳۱ اردیبهشت- جای گرفتند.

 • ۳۱ اردیبهشت؛ پیشخوان روزنامه‌های صبح ایران

  ۳۱ اردیبهشت؛ پیشخوان روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: فرمایشات مقام معظم رهبری تیتر یک برخی روزنامه‌های صبح ایران است.بقیه روزنامه‌ها هم به موضوع‌هایی مانند پیروزی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶، پیام رئیس دولت دوازدهم به ملت، شورای شهر و دست بالای اصلاح‌طلبان، درخواست خودروسازان از دولت بعد و مجازات‌هاس نگین برای موسسه‌های مالی متخلف:

 • ۳۱ اردیبهشت؛تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  ۳۱ اردیبهشت؛تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران اختصاص دارد به صحبت‌های خداداد درباره دموکراسی و انتخابات ریاست جمهوری ۹۶، لغو سفر استقلال خوزستان به عمان به دلیل اعتصاب بازیکنان این تیم، صحبت‌های سید جلال حسینی ، شکایت بازیکن کروات از استقلال و تاکتیک جدید منصوریان در نبود برخی بازیکنان:

دیگر مطالب ارتباطات