چگونه جایی در قلب دیگران داشته باشیم؟ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چگونه جایی در قلب دیگران داشته باشیم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پرتال جامع تایا | روانشناسی, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='زندگی بهتر' href='http://taya.ir/khanevadeh/zendegi/201410123210_html__s-1-138.aspx'>زندگی بهتر</a></strong>, قلب,زندگی موفق دلهای اطرافیان جا <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='داشتن' href='http://taya.ir/khanevadeh/arayesh1/news201788112941042_html__s-1-138.aspx'>داشتن</a></strong> در قلب دیگران,خُلق خوش ,جذابیت,گیرایی,تمیز و مرتب, حرفهای قشنگ‌,<strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='ظاهر' href='http://taya.ir/khanevadeh/arayesh1/news2017549165511881_html__s-1-138.aspx'>ظاهر</a></strong> آراسته,نرم و ملایم, بی‌احترامی,شوخی فراوان, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='اعتماد به نفس' href='http://taya.ir/khanevadeh/fardi1/13656_html__s-1-138.aspx'>اعتماد به نفس</a></strong>, ماندگارترین‌ مردان و زنان پرتال جامع تایا | روانشناسی, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='زندگی بهتر' href='http://taya.ir/khanevadeh/zendegi/201410123210_html__s-1-138.aspx'>زندگی بهتر</a></strong>, قلب,زندگی موفق دلهای اطرافیان جا <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='داشتن' href='http://taya.ir/khanevadeh/arayesh1/news201788112941042_html__s-1-138.aspx'>داشتن</a></strong> در قلب دیگران,خُلق خوش ,جذابیت,گیرایی,تمیز و مرتب, حرفهای قشنگ‌,<strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='ظاهر' href='http://taya.ir/khanevadeh/arayesh1/news2017549165511881_html__s-1-138.aspx'>ظاهر</a></strong> آراسته,نرم و ملایم, بی‌احترامی,شوخی فراوان, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='اعتماد به نفس' href='http://taya.ir/khanevadeh/fardi1/13656_html__s-1-138.aspx'>اعتماد به نفس</a></strong>, ماندگارترین‌ مردان و زنان

چگونه جایی در قلب دیگران داشته باشیم؟
,روانشناسی, زندگی بهتر, قلب,مهارتهای زندگی

 

همه ما علاقه‌مندیم یادمان در دلهای اطرافیان باقی باشد و این تنها با سلاح خُلق خوش حاصل می‌شود هنگامی که به خاطرات پررنگمان با آشنایان مراجعه می‌کنیم افراد مهربان و خوش اخلاق از ماندگارترین شخصیت‌ها در ذهن و رحمان می‌باشند. چنین ماندگاری در قلب‌ها آرزوی همه ماست و این مهم به دست نمی‌آید مگر آن که از رموز آن آگاه باشیم‌.

 

یکی از مهمترین رازهای رسیدن به آن جذابیت است و قبل از هر چیز باید بدانیم که جذابیت چیزی غیر از زیبایی است‌. شخص می‌تواند صورت زیبایی نداشته باشد اما بسیار جذاب باشد و هم چنین می‌تواند بسیار زیبا باشد اما اصلاً جذابیت نداشته باشد. جذابیت و گیرایی یک ویژگی کاملاً اکتسابی است و به راحتی می‌توانیم صاحب آن باشیم‌:

 

 

۱ - ظاهری آراسته داشته باشید.


تمیز و مرتب باشید، هماهنگی و پاکیزگی شما، ناخودآگاه شما را جذاب می‌کند. بعضی از افراد براساس تصوری اشتباه برای جذاب شدن به زحمت زیادی می‌افتند و خود را به شکل‌های عجیب و غریبی درست می‌کنند. مهمترین مسئله این است که مرتب و هماهنگ و در عین حال ساده باشید. نامرتب بودن حتی حرفهای قشنگ‌، مثبت و تأثیرگذار شما را ضایع می‌کند. فرزندی که همیشه پدر و مادر خود را آراسته و با ظاهری مرتب می‌بیند، ظاهر آراسته فرد ناآشنا او را نمی‌فریبد. چون ممکن است جذب ظاهر آراسته کسی شوند که تأثیر منفی او از اثرات مثبتش به مراتب بیشتر باشد.

 

 

۲ - بیشتر سکوت کنید:


غالباً افراد به اشتباه برای این که جذاب‌تر شوند، بیشتر شلوغ می‌کنند و به خطا می‌روند. سکوت‌، یک تأثیر ذهنی و روانی بسیار قوی می‌گذارد. در سکوت‌، فرد پیرامون خود خلاء ایجاد می‌کند و هر خلایی‌، جذب را سبب می‌شود. آنها که بیشتر صحبت می‌کنند و کمتر می‌شنوند از جذابیت خود می‌کاهند، حال آن که سکوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل‌تر و قابل اطمینان‌تر معرفی می‌کند و این زمینه‌ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است‌. سکوتی سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است‌.

 

 

۳ - نرم و ملایم سخن بگویید:


هنگامی که نرم و ملایم صحبت می‌کنید افراد را جذب خود می‌کنید و به راحتی می‌توانید بر روی آنها تأثیر بگذارید. آدم‌های خشن و داد و بیدادی افراد مناسبی برای اطمینان کردن‌، نیستند.

,روانشناسی, زندگی بهتر, قلب,مهارتهای زندگی

۴ - فرد محترمی باشید:

 

بی‌احترامی به خود، به دیگران و بی‌احترامی و بی ادبی در کلام و رفتار همگی از جذابیت شما می‌کاهد. شما باید هم در ظاهر آراسته باشید و هم در باطن وارسته‌. افراد مؤدب و متین و محترم بی تردید جذابند و این جذابیت از درون موج می‌زند.

محترم و مؤدب و باشخصیت باشید، خواهید دید خود به خود جذاب می‌شوید.

 

 

۵ - زیاد شوخی نکنید اما بسیار تبسم کنید:


شوخی فراوان از انرژی ذهنی و جذابیت شما می‌کاهد چرا که شوخی فراوان به تدریج مرزهای لازم بین افراد را از بین می‌برد متبسم باشید که تبسم به چهره شما جذابیتی عمیق و ژرف می‌بخشد. در تبسم‌، سنگینی و متانت و جذابیت است‌.

 

 

۶ - قاطعیت یعنی جذابیت‌:


کسانی که شخصیت قاطعی دارند و هدفها و ارزش‌های معینی دارند، بی‌استثنأ می‌توانند افراد جذابی باشند. زیرا شخصیت‌هایی جذاب و تأثیرگذارند که بسیار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند. به دنبال اهداف مشخصی بودن و به آنها رسیدن اعتماد به نفس زیادی به ارمغان می‌آورد و جذابیت از وجود چنین شخصی موج می‌زند.

 

,روانشناسی, زندگی بهتر, قلب,مهارتهای زندگی


آسان بود، این طور نیست‌؟

 

فکر می‌کنم شما هم می‌توانید یکی از جذاب‌ترین و ماندگارترین‌ مردان و زنان باشید. اگر می خواهید دیگران عاشق شما شوند ، معطل نشوید دست به کار شوید.چگونه جایی در قلب دیگران داشته باشیم؟ گردآوری توسط بخش مهارتهای زندگی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات