پرسپولیس قهرمان شانزدهمین لیگ برتر شد

همشهری آنلاین:
پرسپولیس که در هفته قبل قهرمانی‌اش مسجل شده بود، با پیروزی ۴ بر صفر مقابل پدیده توانست پرگل‌‌ترین بازی فصل‌اش را در روزی که جام را گرفت رقم بزند
پرسپولیس قهرمان شانزدهمین لیگ برتر شد
پرگل‌ترین پیروزی پرسپولیس در روز دریافت جام

پرسپوليس در هفته بيست‌وهشتم ليگ ميزبان پديده مشهد بود. تيم مشهدي كه طي نيم‌فصل دوم خوش درخشيده بود در روزي مقابل پرسپوليس قرار گرفته بود كه ورزشگاه آزادي را هواداران سرخ پر كرده بودند.

بازيكنان پديده در نيمه اول بسيار خوش درخشيدند و حتي چند موقعيت گل داشتند كه ناكام ماندند. در آن سوي بازي نيز پرسپوليسي‌ها به رغم اينكه كم‌انگيزه‌تر از بازي‌هاي قبلي نشان مي‌دادند چند موقعيت گل براي طارمي خلق كردند كه نتيجه‌اي نداشت.

اما نيمه دوم بازي ورق برگشت. كاميابي‌نيا در دقيقه در دقيقه 50، عليپور دقيقه 68، طارمي در دقيقه 80 و فرشاد احمد‌زاده در دقيقه 89 چهار گل پرسپوليس را به ثمر رساندند تا اين تيم بتواند به پرگل‌ترين بازي اين فصل خود برسد.

پرسپوليس كه در اين روز جام قهرماني را قبل از پايان ليگ در اختيار گرفت، 65 امتيازي شد و ركورد كسب امتياز در مسابقات ليگ برتر را بدست آورد.

پديده نيز با 34 امتياز قبلي خود در مكان نهم جدول قرار گرفت. طارمي با گلي كه به ثمر رساند تا پايان اين هفته آقاي گل بازي‌هاست.

منبع: همشهری آنلاین

پربازدیدترین

پر بازدیدترین ها

پر بازدیدترین ها

Image

میراث شفابخش پدر

همشهری دو - محمدرضا حیدری:
ایستادن بر قله افتخار کارآفرینی، هنری است که با تلاش و کوشش و تسلیم‌نشدن در برابر شکست به‌دست می‌آید.

جدیدترین ها

Image

مقایسه ادراک از خود و روابط مدرسه‌ای در دانش‌آموزان دارای نارسایی‌های ویژه ...

هدف از این مطالعه، مقایسه ادراک از خود و روابط مدرسه ­ای در دانش‌آموزان دارای نارسایی‌های ویژه در یادگیری و دانش‌آموزان عادی بود.
No image

بررسی قاعده قابل تعزیر بودن هر عمل حرام در فقه امامیه و حنفی

قاعده قابل تعزیر بودن هر عمل حرام که یکی از قواعد اصطیادی در فقه امامیه و حنفی و حاکم بر تعزیرات است، مبنای مشروعیت بسیاری از قوانین جزایی و همچنین اسلامی بودن آن ها را تشکیل می‌دهد.
Image

منشأ وجودی شرّ در فلسفۀ افلاطون

این مقاله بر آن بوده که ضمن سعی در پژوهش و تلاش برای فهم نظر افلاطون در باب شرّ، معنای عدمی ‌بودن شرّ از نظر او را بکاود.
Image

سنجش نگرش دانشجویان نسبت به ازدواج و عوامل مؤثر در آن

پژوهش حاضر با هدف بررسی نگرش دختران نسبت به ازدواج و عوامل مؤثر در آن در دانشجویان دختر دانشگاه فردوسی مشهد انجام شده است.
Image

تحلیل رابطة بین جامعه‌پذیری سازمانی، رفتار رهبری، هویت سازمانی و فرهنگ سازم ...

این پژوهش با هدف بررسی رابطة بین جامعه‌پذیری سازمانی، رفتار رهبری، هویت سازمانی و فرهنگ سازمانی با رفتار شهروندی سازمانی به مرحله اجرا درآمد.
Image

زن در اندیشه اسلامی

نقش زن در اندیشه اسلامی، براساس هدف خلقت، یعنی عبودیت تفسیر می‌شود و با تعریف وظیفه‌مداری زن مبتنی بر ایمان به توحید و عاطفه‌محوری وی؛ جایگاه ویژه‌ای برای زنان ترسیم می‌شود.
Image

پیش‌فرض‌های هستی‌شناختی علوم طبیعی نوین

رویکرد پوزیتیویستی در علوم طبیعی جدید که روش این علوم را به تجربه منحصر می‌دانست، هرچند در ابتدا مورد استقبال قرار گرفت اما در نیمة دوم قرن بیستم به چالش کشیده شد.
Image

تأثیر ماهواره در بی ثباتی ازدواج؛ نقش واسطه ای دینداری و نگرش مثبت نسبت به ...

هدف پژوهش حاضر مشخص کردن تأثیر استفاده از ماهواره در بی ثباتی ازدواج، با آزمون نقش واسطه ای دینداری و نگرش مثبت به رابطه با جنس مخالف است.
Image

رابطه اسنادهای علَی با اضطراب امتحان: نقش میانجی اهداف پیشرفت

هدف پژوهش حاضر، ارائه مدلی برای اضطراب امتحان براساس متغیرهای سبک اسناد و اهداف پیشرفت می‌باشد.

پربازدیدها در این موضوع

Image

پرسپولیس؛ پول‌ها برای ژوزه رفت؛ موجودی صفر

همشهری آنلاین:
باشگاه پرسپولیس مجبور شد تمام موجودی‌اش را برای پرداخت بدهی‌ به مانوئل ژوزه و دستیارانش بدهد تا حسابش خالی شود و نتواند در آستانه بازی با الهلال به بازیکنان و کادر فنی مبلغی پرداخت کند.
Image

تاج: حضور بانوان در ورزشگاه نیازمند تصمیم‌گیری کلان است

همشهری آنلاین:
رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه مخالفتی با حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ندارد، گفت: این موضوع نیازمند تصمیم کلان است.
Image

نتایج آخرین روز از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال

همشهری آنلاین:
در ادامه هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ۴ بازی برگزار شد.
Image

نتایج هفته ششم لیگ برتر فوتبال

همشهری آنلاین:
هفته ششم لیگ برتر فوتبال دوره هفدهم با انجام ۴ بازی در شهرهای مختلف پیگیری شد.
Image

هاشمیان: بپرسید چرا هیچ مربی آلمانی یا هلندی به ایران نمی‌آید

همشهری آنلاین:
وحید هاشمیان با طرح این پرسش که چرا در ایران هیج مربی‌ای از آلمان یا هلند حضور ندارد گفت به گمانم پشت ماجرای حضور مربیان خارجی در ایران، دلال‌ها حضور دارند.
Image

نقره داغ برای سرخ‌ها | طارمی و پرسپولیس محروم شدند

همشهری آنلاین:
به گفته یک مقام مسئول در فدراسیون فوتبال، باشگاه پرسپولیس به واسطه تخلف مهدی طارمی در بازگشت از ترکیه و جذب مجدد او، از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم است.

سایر مطالب

بالا
Powered by TayaCMS