فروشگاه اینترنتی لباس -خرید اینترنتی لباس

فروشگاه اینترنتی لباس -خرید اینترنتی لباس


بی شك یكی از نیازهای اصلی سبد خرید هر خانوار یا حتی هر فردی پوشاك و كیف و كفش است، در كنار مولفه های كیفیت و قیمت مناسب به روز بودن مدل و تنوع بالا در یك فروشگاه لباس و كیف و كفش امكان انتخاب را برای خریداران بیشتر مهیا خواهد ساخت، اما آنچه امروزه با افزایش تعداد حراج پوشاك و فروشگاه اینترنتی لباس از سمت عرضه كنندگان و رقابت عمومی مخصوصا جوانان به خرید مایحتاج لباس و كیف و كفش از طریق خرید اینترنتی را لاگریز نموده وجود حراجهای لباس اینترنتی و تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی پوشاك است كه با رعایت مولفه های مذكور در بالا همواره امكان خرید این اقلام را از بین كلكسیونهای بسیار عظیمی از جدیدترین مدلهای لباس و كیف و كفش با قیمتهای مناسب فراهم آورده اند.

 

خرید لباس،خرید اینترنتی لباس،فروشگاه اینترنتی لباس

 فروشگاه اینترنتی لباس


تامین مستقیم كالا از تولید كنندگان ، نبود هزینه هایی چون اجاره های سنگین مغازه و حذف واسطه ها از چرخه عرضه و تقاضا را میتوان چند عامل موثر در قیمت مناسب انواع پوشاك در فروشگاه اینترنتی لباس بهه نسبت یك فروشگاه لباس عادی دانست.

 

خرید لباس،خرید اینترنتی لباس،فروشگاه اینترنتی لباس

  فروشگاه اینترنتی لباس

 

خرید لباس،خرید اینترنتی لباس،فروشگاه اینترنتی لباس

 فروشگاه اینترنتی لباس


در كنار این دست موارد همانگونه كه میدانید با تغییر فصول برندهای معتبر لباس و كیف و كفش همواره سعی میكنند با اعمال تخفیفات بسیار بالا و برگزاری حراجهای فصلی قبل از ورود كلكسیونهای جدیدشان كلكسیون قبلی خود را حتی گاها به قیمت زیر قیمت تمام شده و اكثرا به قیمت تمام شده كالا بفروش رسانند، كه در این مهم فروشگاههای اینترنتی با توجه به تعداد نامحدود مخاطب خرید اینترنتی برای تولید كنندگان لباس برند از اهمیت خاصی برخوردار بوده و ارایه تخفیفات حداكثری در این دست فروشگاههای مجازی همواره بیشتر از فروشگاههای سنتی میباشد.و به عبارتی خرید لباس از این دست فروشگاهها مقرون به صرفه تر میباشد.


علاوه بر موارد بالا ترافیك ،مشغله های فراوان روزمره و مسافت های گاها طولانی تا مراكز خرید ،عدم ارایه خدمات پس از فروش در اكثر فروشگاههای فیزیكی و بالاتر از آن مخصوصا برای متقاضیان خرید لباس برند اصل -تضمین اصالت از جمله مواردی است كه سوق به خرید اینترنتی لباس را هر روز افزایش میدهد.


لباس برند ترك-خرید كیف و كفش برند اصل
شركتها و برندهای بسیاری در حوزه صنایع نسجی و كیف و كفش محصولات خود را به ایران صادر میكنند كه از میان آنها در سالهای گذشته چندین برند ترك توانسته اند در بازار مصرف ایران برای خود جایگاه خاصی ایجاد نمایند ، از این دسته میتوان به برندهایی همچون lcwaikiki-defacto-mavi-koton-derimod-kigili اشاره  كرد .


این برندها - غیر از دری مد و ماوی كه در عین كیفیت بالا قیمت نسبتا گرانتری هم دارند -ما بقی در عین تنوع بسیار بالا كیفیت و قیمت مناسبی هم دارند و برای كلیه گروههای جنسی و سنی در گروههای كالایی كاملل اقلام بسیار متنوعی را ارایه میدهند كه تقریبا هر ذوق و سلیقه ای را میتوانند خطاب قرار دهند.


فارغ از برند لباس ترك بعضی ها دنبال برندهای معتبر اروپایی و جهانی هستند مثلا michael kors-prada -armani jeans-jack& jones و دهها برند شناخته شده دیگر كه با قیمتهای بالا اجناسی با كیفیت بسیار بالا برای مخاطبان خود تولید و عرضه میكنند.


اگر دغدغه خرید لباس برند اصل را دارید و با خرید اینترنتی و فروشگاه اینترنتی هم آشنایی دارید براحتی میتوانید بجای مراجعه به فروشگاه لباس بمنظور خرید لباس اقلام مورد نیاز خود را از بستر فروشگاههای مجازی تامین كنید.
  

خرید لباس،خرید اینترنتی لباس،فروشگاه اینترنتی لباس

  فروشگاه اینترنتی لباس


فروشگاه اینترنتی لباس یورمد
شركت پگاه جاده ابریشم و شركای خارجی طی سالیان گذشته با تاسیس و راه اندازی یك فروشگاه اینترنتی لباس بنام یورمد و دو حراج لباس اینترنتی دایمی بستر مناسبی را بمنظور خرید اینترنتی لباس به كاربران ایرانی خرید اینترنتی ایجاد كرده است.


یورمد علاوه بر ارایه كامل كلكسیونهای برندهایی چون السی وایكیكی-دیفكتو-ماوی-كوتون-كیگیلی در بخش حراجی های برند نیز روزانه قریب به دو هزار آیتم جدید از انواع پیراهن مجلسی زنانه-كیف و كفش-انواع:- كت تك مردانه-لباس مردانه اسپرت - لباس حاملگی-كتانی و كفش اسپرت-عینك آفتابی -ساعت مچی-تونیك زنانه-شلوار جین -كت و شلوار-لباس برند بچه گانه- شومیز-پالتو- كاپشن وانواع بدلیجات واقلام تزیینی را در غالب حراج اینترنتی لباس برند به مخاطبان خود عرضه میكند.
 

خرید لباس،خرید اینترنتی لباس،فروشگاه اینترنتی لباس

 فروشگاه اینترنتی لباس

 

 ارسال با پست پیشتاز ،ضمانت اصالت برند، عودت و تعویض سایز رایگان و پشتیبانی تلفنی و آنلاین و اعمال تخفیفات همزمان با فروشگاههای مركزی برندهای یادشده در تركیه برای خریداران ایرانی از جمله نقاط قوت فروشگاه اینترنتی یورمد محسوب میگردد.

 

منبع: بیتوته

پربازدیدترین

Image

The New Republic

The New Republic is a liberal American magazine of commentary ... ویکی پدیا
Image

8 تیم لیگ برتری به دنبال شاه ماهی پرسپولیس!/ استقلال منتفی است

رامین رضاییان امروز برای دریافت رضایت نامه اش راهی باشگاه پرسپ ... جام نیوز

جدیدترین ها

Image

حریم‌شخصی از دست رفته در دنیاى مجازى

همشهری آنلاین- ترجمه على ملائکه:حریم‌شخصی مسئله اى هزارچهره اس ... همشهری آنلاین
Image

آیا اینترنت جای مناسبی برای تضارب آراء است؟

همشهری آنلاین- ترجمه علی ملائکه: یکی از مباحثی که گوردون گراها ... همشهری آنلاین
Image

حمله هکرها به روت‌سرور‌های اینترنت

همشهری آنلاین:هکرها 6 فوریه (17 بهمن) مهم‌ترین حمله خود از س ... همشهری آنلاین
No image

آشنایی با سند دستور جلسه تونس برای جامعه اطلاعاتی

همشهری آنلاین:سند دستور جلسه تونس برای جامعه اطلاعاتی در سال 2 ... همشهری آنلاین
Image

مجله نکته بهداشتی روز

همشهری آنلاین:نکته‌های بهداشتی روز مجموعه‌ای از اطلاعات کوتاه ... همشهری آنلاین
Image

زندگینامه: کوراسون آکینو (۱۹۳۳-۲۰۰۹)

همشهری آنلاین:کوراسون آکینو در ۲۵ ژانویه ۱۹۳۳ بدنیا آمد. او از ... همشهری آنلاین

سایر مطالب

بالا
Powered by TayaCMS