اعطای نمایندگی، یک کسب و کار هوشمندانه و منحصر به فرد

تحلیل یک کسب و کار هوشمندانه، اعطای نمایندگی یکی از جامع ترین مراکز خدماتی و فروشگاهی کشور
اعطای نمایندگی، یک کسب و کار هوشمندانه و منحصر به فرد


نمایندگی,اخذ نمایندگی,دریافت نمایندگی

اعطای نمایندگی از جامع ترین مراکز خدماتی و فروشگاهی کشور

 

اعطای نمایندگی، یک کسب و کار هوشمندانه و منحصر به فرد

امروزه اکثر خبر ها و نگاه ها به سمت کسب و کارهای غربی و خارجی است و کم ندیدیم و نشنیدیم اخباری را که در مورد اخذ نمایندگی برندهایی مانند آمازون، eBay، سونی، هیوندای، پاناسونیک و ... است که نگاه ها را از دریافت نمایندگی برند ها و کسب و کار های نوپا و حتی کهنه کار ایرانی نیز دور میکند. این بار تصمیم گرفتیم تا برخلاف سایر اخبار منتشره به کمک آن دسته از کسانی بشتابیم که در انتخاب و راه اندازی یک کسب و کار مناسب و اخذ نمایندگی معتبر و در عین حال ماندگار مردد اند.

 

اعطای نمایندگی،گرفتن نمایندگی،دریافت نمایندگی هایپراستار

نحوه دریافت نمایندگی هایپر مارکت

 
راه اندازی هر کسب و کار به سه منبع اساسی احتیاج دارد که از آن تحت عنوان مثلث کسب و کار یاد می شود، " منبع مالی" " منابع انسانی" و " منبع ایده و یا فرصتی سودآور" که پیش نیاز های راه اندازی یک کسب و کار مستقل هستند.


کسب و کاری هوشمندانه به نظر میرسد که با حداقل منابع مالی، استفاده ی بهینه از منابع انسانی از فرصتی سود آور و ترجیحا انحصاری بهره ببرد و در عین حال کمترین اثر پذیری را از تغییر شرایط اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه داشته باشد.

 

سالانه موسسات و کارشناسان بسیاری وقت خود را صرف مطالعه و بررسی کسب و کار های موفق و سود آور می کنند. بررسی گزارشات منتشر شده از این منابع نشان میدهد
یکی از کسب و کار های پرسود و موفق بر اساس تحقیقات بازار که اخیرا نیز با استقبالی بیش از پیش مواجه شده، نمایندگی مراکز جامع فروشگاهی و خدماتی و به اصطلاح نمایندگی هایپر مارکت ها هستند.

 

اخذ نمایندگی،دریافت نمایندگی,اعطای نمایندگی

اعطای نمایندگی، یک کسب و کار هوشمندانه و منحصر به فرد


ابتدا قصد داریم بررسی کنیم نتایج این گزارشات تا چه اندازه صحت دارد و چگونه است که نمایندگی هایپر مارکت ها در دسته ی کسب و کار های سودآور قرار دارند؟


مراکز نمایندگی های هایپر مارکت به دلیل پوشش دهی چند رسته ی مختلف کالایی این امکان را به مشتریان خود می دهند که با صرفه جویی در وقت و هزینه ی خود بصورت یکجا بخش قابل توجهی از نیاز های اساسی خود را تهیه کنند و بدلیل بالا بودن تعداد اقلام مختلف کالایی خریداری شده توسط مشتری و سود 5 تا 35 درصدی فروش اقلام قابل عرضه در این مراکز بالطبع میزان سود فروشگاه نسبت به فروشگاه های کوچک و مجزا از هم بیشتر خواهد شد، این مراکز فروشگاهی و نمایندگی ها به دلیل اینکه چند رسته ی صنفی کالا و خدمات را می توانند بصورت یک جا به مشتری ارائه دهند طبیعتا انتخاب بهتری برای انجام خرید بوده و نسبت به فروشگاههای کوچک و مینی مارکت ها مشتریان بیشتری خواهند داشت.

 

هر چند راه اندازی نمایندگی هایپر مارکت بدلیل سختی در فراهم سازی امکانات مورد نیاز  و هزینه ی اولیه ی بالایی که دارد برای عموم اغلب در حد یک رویا باقی مانده است اما این امکان نیز وجود دارد که بتوان با راهکار های علمی و اصولی و ترکیب خلاقیت با فناوریهای روز، با هزینه های معقول تر و آسان تر از آنچه که به نظر میرسد، این مراکز عظیم و فروشگاهی و خدماتی را ایجاد کرد و نمایندگی معتبر از هایپر مارکت را دریافت کرد.

 

در گام بعد باید بررسی کنیم برای ایجاد یک نمایندگی هایپر مارکت چه راههایی پیش روی ماست برای شروع دو سوال پیش روی ماست. از صفر شروع کنیم یا از پشتوانه ی تجربی و اعتباری برند های مطرح کمک بگیریم؟

 

اعطای نمایندگی،گرفتن نمایندگی،دریافت نمایندگی هایپراستار

 مراکز نمایندگی های هایپر مارکت


خودمان بصورت مستقل نمایندگی هایپر مارکت ایجاد کنیم یا از برند های مطرح و صاحب نام کمک بگیریم؟


 اگر از افراد حرفه ای و با تجربه سوال کنید قطعا به شما پاسخ می دهند که اگر در ابتدای کارید و یا می خواهید کسب و کاری جدید با اخذ نمایندگی معتبر راه اندازی کنید بهتر است با پشتوانه و زیر ساخت مناسب شروع کنید و به اصطلاح همان تحت برند کار کنید برندی که از پشتوانه ی فنی، حقوقی و تجاری خوبی برخوردار باشد و بتوانید با سازو کاری که منبع برند، در اختیارتان میگذارد با سرعت بیشتری در مسیرتان به سمت شناخته شدن پیش بروید.


باید به دنبال دریافت نمایندگی برندی باشید که در بین عموم از جایگاهی مطلوب برخوردار بوده و رضایت مشتری و کیفیت خدمات مجموعه را در اولویت قرار داده و رضایت مشتری را به منافع شخصی خود ترجیح دهد. این برند حتما باید از تیمی متخصص در امر پشتیبانی و گردآوری بروز ترین راهکارهای فنی و تبلیغاتی برخوردار باشد، تا با ارائه ی جدیدترین راهکارهای بازاریابی و تبلیغاتی روز بتواند به موفقیت هر چه بیشتر شما کمک کند.

 

دریافت نمایندگی,اعطای نمایندگی,گرفتن نمایندگی

 اخذ نمایندگی - اعطای نمایندگی


البته شکی در این موضوع نیست که اشخاصی با پشتکار وجود دارند که خود کسب و کاری را استارت زده و راه اندازی می کنند و طبیعتا می بایست پذیرای ریسک کار را بوده و در نظر داشته باشند که تا بخواهند تجربه ای در این زمینه بدست آورند افرادی مقتدر و با تجربه وجود دارند که به راحتی و به سرعت تازه کاران بی تجربه را در این رقابت تجاری کنار زده و از راه بدر خواهند کرد.


 از طرفی یکی مزایای اینکه بخواهید در شروع کارتان نمایندگی شرکت ها و سازمان هایی که تجربه ی مدیریتی، فنی و اجرایی لازم را دارند کسب کنید این است که مطمئن خواهید بود سرمایه تان بجا و درست هزینه می شود، به پشتوانه ی تجربه و دانش فنی و فکری افرادی پیش خواهید رفت که راهی که شما اکنون قصد شروع آن را دارید قبلا پیموده اند.  مطمئنا تجربیات لازم را دارند و با در اختیار گذاشتن آنها شما را در رسیدن به هدفتان یاری میکنند.


به یاد داشته باشید اخذ نمایندگی و فعالیت تحت برند، یعنی خرید پشتوانه ی اعتباری و سازمانی یک کسب و کار شناخته شده، و در حقیقت اتصال به یک منبع با هویت شناخته شده برای هویت بخشی به کسب و کاری نوپا.


همیشه لازم نیست برای دستیبابی به یک اطلاعات یا رسیدن به یک هدف، همه ی مسیری را که دیگران طی کرده اند دوباره طی کنیم. میشود هوشمندانه از نتایج تجربیات دیگران بهره برد.

 

منبع: بیتوته

پربازدیدترین

پر بازدیدترین ها

Image

الصدر: همه‌پرسی در منطقه کردستان، خودکشی است

رئیس جریان الصدر عراق ضمن اینکه همه‌پرسی در منطقه کردستان عراق را خودکشی خواند، تأکید کرد که کردها اولین کسی خواهند بود که از آن متضرر خواهند شد.

پر بازدیدترین ها

Image

ترامپ بانک‌ها را از مراوده مالی با کره شمالی منع کرد

رئیس‌جمهور آمریکا با صدور یک فرمان اجرایی، ضمن افزایش اختیارات خزانه‌داری برای تحریم کره شمالی، بانک‌ها را از تعامل مالی با پیونگ‌یانگ منع کرد.

پر بازدیدترین ها

Image

گسترش فولاد جنگید و بُرد/ از بازیکنانم راضی نیستم

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: گسترش فولاد امروز فوتبال بازی کرد، جنگید و بُرد.

جدیدترین ها

Image

ثروتمند ترین زن دنیا درگذشت

لیلیان بتانکور، وارث شرکت تولید لوازم آرایشی لورئال در سن ۹۴ سالگی درگذشت. او که دارایی‌هایش ۴۰ میلیارد دلار برآورد شده، ثروتمندترین زن جهان بود.
Image

تصویر جدید از یک ژن خوب!

موضوع "ژن خوب" همچنان موضوع و دستمایه بسیاری از مطالب طنز و جدی در رسانه‌هاست.
Image

موشک بازیِ دو رهبر سیاسی!+ عکس

در حاشیه افزایش تنش میان امریکا و کره شمالی، سایت کگل این کارتون ها را منتشر کرد.
Image

سهام عدالتی‌ها بخوانند

برای آن دسته از مشمولانی که شماره شبای خود را از موسسه اعتباری نور دریافت نموده و اقدام به ثبت آن در سامانه سهام عدالت کرده‌اند، در آینده پیامکی از سوی سازمان خصوصی سازی ارسال خواهد شد تا نسبت به ثبت شماره شبای جدید اقدام کنند.
Image

دختران بازمانده از تحصیل + عکس

در خبرها آمده بود که ۵۰ درصد از دختران در استان‌های مرزی به دلیل ازدواج زودهنگام از تحصیل بازمی‌مانند.
Image

واکنش به ضرب و شتم کارگران آذرابی

عضو شورای مرکزی بسیج علامه گفت: اعتراض کارگرانی که چندین ماه هست حقوق خود را دریافت نکرده اند خیانت نیست، بلکه سکوت ما و ناکارآمدی مسولین در برابر جنایات وظلم سرمایه‌داران خیانت است.
Image

قاتل آتنا اصلانی اعدام شد+ عکس

قاتل آتنا اصلانی به دار مجازات آویخته شد.
Image

چمران از تایید نتیجه انتخابات شورای تهران شکایت کرد

آن‌چه در راستای بازشماری آراء انجام شده، این است که صورت‌جلسه‌ها با یکدیگر تطبیق داده شود و آقای بادامچی هم تاکید کرده که چنین اتفاقی مبنی بر تطبیق آراء صورت‌جلسه‌های مربوط به سه شیوه بازشماری آراء به‌طور کامل و دقیق انجام شده

سایر مطالب

بالا
Powered by TayaCMS