جزئيات دعوای مجيدی و مرفاوی

جزئيات دعوای مجيدی و مرفاوی:ماجرا از لحظه‌اي استارت خورد كه آرش برهاني موقعيت خوبي را برابر دروازه راه‌آهن از دست داد. ... هر زمان استقلال برنده مي‌شد سوژه‌هاي حاشيه‌اي اطراف تيم هم ب
جزئيات دعوای مجيدی و مرفاوی
ماجرا از لحظه‌اي استارت خورد كه آرش برهاني موقعيت خوبي را برابر دروازه راه‌آهن از دست داد.
هر زمان استقلال برنده مي‌شد سوژه‌هاي حاشيه‌اي اطراف تيم هم به شدت كم مي‌شد اما برخلاف هميشه در روزي كه استقلال برنده بازي حساس هفته سي و سوم شده بود، انواع و اقسام اتفاقات در اين تيم رخ داد كه يكي از آنها موضوع درگيري‌هاي مرفاوي و مجيدي در حين بازي بود كه دامنه آن به رختكن هم كشيده شد و تبديل به يك فيلمفارسي به تمام معنا شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی «فردا» به نقل از روزنامه گل ماجرا از لحظه‌اي استارت خورد كه آرش برهاني موقعيت خوبي را برابر دروازه راه‌آهن از دست داد. از آن لحظه به بعد مي‌شد فهميد كه تعداد پاس‌هاي منتهي به آرش از سوي هم‌تيمي‌هاي او كم و كمتر شد تا اينكه فرهاد مجيدي در يك صحنه به جاي آنكه به آرش برهاني كه در موقعيت مناسبي برابر هجده‌قدم ايستاده بود پاس بدهد خودش نفوذ كرد و داد و بيداد مرفاوي شروع شد. مرفاوي بلافاصله پس از اين اقدام مجيدي كه در عمد يا غير‌عمدي بودن آن شبهاتي وجود دارد به شدت نسبت به اين رفتار مجيدي واكنش نشان داد و تا جايي پيش رفت كه يك پاي او از خط طولي گذشت.

درگيري لفظي
صداي داد و فرياد مرفاوي بلند بود كه تصوير بسته او از اسكوربورد پخش شد. در آن لحظه كلمه‌اي از دهان مرفاوي خارج شد كه به راحتي مي‌شد آن را لب‌خواني كرد. بلافاصله پس از آن فرهاد مجيدي جواب مرفاوي را داد و با حركت دست‌هايش به سمت نيمكت به حاضران در ورزشگاه ‌فهماند كه در حال جنگ با مرفاوي است. اين جر و بحث‌ها سر و صداي هواداران را هم بلند كرد.

لغو تعويض مجيدي
صمد مرفاوي وقتي واكنش مجيدي را ديد به سمت نيمكت برگشت و به يكي، دو تن از بازيكنانش دستور گرم كردن داد تا مجيدي را بيرون بكشد. در همان لحظه مجيد نامجومطلق با يك شيشه آب به سمت مرفاوي رفت و او را دعوت به آرامش كرد. نامجومطلق از مرفاوي خواست تا در عصبانيت تصميم‌گيري نكند و در واقع دستور تعويض را وتو كرد.

درگيري مرفاوي با سكوها
بايد به اين نكته هم اشاره كنيم كه در خلال داد و فريادهاي مرفاوي وقتي تماشاگران در حمايت از كاپيتان استقلال شروع به تشويق مجيدي كردند، مرفاوي رو به سكوها هم فريادي كشيد و با حركت دست به آنها معترض شد. اين رفتار صمد‌آقا موجي از عصبانيت را در ميان طرفداران استقلال پديد آورد و آنها را بر آن داشت تا عليه مرفاوي هم شعار دهند. اين اتفاق در پايان بازي هم تكرار شد و تماشاگران تيم به جاي ابراز شادي به خاطر برد استقلال نسبت به رفتارهاي مرفاوي معترض شدند.

فرار فرهاد
از آنجا كه مجيدي بازيكن با‌تجربه‌اي است و مي‌دانست كه پس از پايان بازي همه خبرنگاران به سراغش خواهند آمد به محض به صدا درآمدن سوت پايان بازي با سرعت به سمت رختكن دويد تا گرفتار خبرنگاران نشود. در اين ميان مشاور جوان واعظ به سرعت به سمت مجيدي رفت و او را به رختكن برد تا با مصاحبه‌هايش بيشتر وارد حاشيه نشود.

حمايت شديد تماشاگران
يكي از نكات جالب توجه اين بازي عجيب آنجا بود كه وقتي استقلال گل زد طرفداران اين تيم به جاي شادي جهت برد تيم‌شان عليه مرفاوي شعار دادند و درخشش فرهاد مجيدي را به رخ او كشيدند. آنها به محض گل‌زني فرهاد شعار جديدي سر دادند كه «فرهاد جهاني شده … صمد فراري شده …» آنها با اشاره به قرار گرفتن اسم فرهاد مجيدي در جمع گلزنان پنج گله ليگ‌هاي قاره‌اي اين موضوع را به رخ مرفاوي كشيدند و به او هشدار دادند كه حق ندارد با اين بازيكن بدرفتاري كند.

دعوا در رختكن
به محض ورود كادر‌فني به رختكن بهزاد غلامپور كه پيش از اين يك‌بار هم هنگام پشت چشم نازك كردن سياوش اكبرپور براي مرفاوي بالا‌خواه سرمربي استقلال درآمده بود به پشتيباني از مرفاوي به مجيدي حمله كرد.
فرهاد هم كه تا آن لحظه كاري به كار كسي نداشت به محض مشاهده چنين رفتاري در دفاع از خودش در مقام پاسخگويي برآمد و در همين ميان مرفاوي وارد رختكن شد. ورود مرفاوي به رختكن بهزاد غلامپور را شير كرد تا بيشتر عليه فرهاد مجيدي موضع بگيرد و اين اتفاق كافي بود تا جر و بحث‌ها بالا بگيرد و طرفين از خجالت هم درآيند. هرچند كه در اين ميان محمود بابايي يا همان مشاور جوان واعظ دستش را جلوي دهان فرهاد گرفته بود و مانع حرف زدن او مي‌شد و هر بار مجيدي دست او را كنار مي‌زد او دست ديگرش را جلوي دهان فرهاد مي‌گرفت. تا اينكه پس از پرتاب چند بطري از اين طرف رختكن به آن طرف و شكسته شدن شيشه رختكن غائله خاتمه پيدا كرد.

بازيكنان عليه غلامپور
نكته جالب توجه در خلال درگيري‌هاي پر‌سروصداي داخل رختكن استقلال حمايت همه‌جانبه بازيكنان ريز و درشت استقلال از هم‌تيمي‌شان برابر دخالت بي‌مورد غلامپور بود. آنها از مربي دروازه‌بان‌ها خواستند تا خودش را قاطي ماجرا نكند و سرش به كار خودش باشد. حتي برخي بازيكنان در لابه‌لاي داد و بيدادها چند متلك هم به غلامپور انداختند و او را فرصت‌طلب خطاب كردند.

مصاحبه‌هاي خنثي
پس از آرام شدن اوضاع وقتي بازيكنان استقلال يك به يك از رختكن خارج شدند هيچ‌كس حتي اشاره‌اي اندك به اتفاقات درون رختكن نمي‌كرد و بيشترشان مي‌گفتند «اتفاقي نيفتاده است…!» آنها حتي منكر داد و فريادهايي شدند كه صداي آن تا بيرون رختكن هم مي‌آمد.

گردآوري : گروه آلامتو
به نقل از : فردا نيوز
منبع: آلامتو

پربازدیدترین

پر بازدیدترین ها

Image

الصدر: همه‌پرسی در منطقه کردستان، خودکشی است

رئیس جریان الصدر عراق ضمن اینکه همه‌پرسی در منطقه کردستان عراق را خودکشی خواند، تأکید کرد که کردها اولین کسی خواهند بود که از آن متضرر خواهند شد.

پر بازدیدترین ها

Image

ترامپ بانک‌ها را از مراوده مالی با کره شمالی منع کرد

رئیس‌جمهور آمریکا با صدور یک فرمان اجرایی، ضمن افزایش اختیارات خزانه‌داری برای تحریم کره شمالی، بانک‌ها را از تعامل مالی با پیونگ‌یانگ منع کرد.

پر بازدیدترین ها

Image

گسترش فولاد جنگید و بُرد/ از بازیکنانم راضی نیستم

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: گسترش فولاد امروز فوتبال بازی کرد، جنگید و بُرد.

جدیدترین ها

Image

قانون مناقصات داخلی در تأمین تابلو‌های برق پروژه بیدبلند رعایت نشد/ استفاده ...

رئیس هیأت مدیره انجمن تابلوهای برق ایران با اشاره به اینکه در برخی پروژه‌های دولتی از تابلوهای برق وارداتی که مشابه آن در داخل تولید می‌شود استفاده می‌شود، گفت: در تامین تابلو پروژه بید بلند قانون مناقصات داخلی رعایت نشد و تأمین تابلو برق این پروژه به یک شرکت ایرانی تحت لیسانس زیمنس واگذار شد.
Image

بازگشت دوباره سامان مقدم به تلویزیون/ پیش تولید فصل ۲ «دیوار به دیوار» آغاز ...

پیش تولید فصل دوم سریال «دیوار به دیوار» به کارگردانی سامان مقدم به زودی آغاز می‌شود.
Image

توصیه رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر به دانشجویان جدیدالورود

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر به دانشجویان توصیه کرد که پس از ورود به دانشگاه فعالیت‌های علمی و آموزشی خود را بیش از گذشته پیگیری کنند.
Image

رزمایش دفاعی امنیتی «محرم» نیروی زمینی سپاه فردا آغاز می‌شود

فرمانده نیروی زمینی سپاه از برگزاری رزمایش دفاعی امنیتی «محرم» قرارگاه حمزه سیدالشهدا این نیرو از فردا اول مهرماه در شمال غرب کشور خبر داد.
Image

اطلاعیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خصوص تجمع اعتراض آمیز به سخنان ا ...

ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خصوص تجمع سراسری گروه‌های مردمی امر به معروف و نهی از منکر در تهران در تاریخ جمعه 31 شهریور پس از نماز جمعه، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
Image

لزوم معرفی نوشت‌افزارهای ایرانی در صدا و سیما/ آموزش و پرورش برای مصرف لواز ...

دبیر شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: نوشت افزار ایرانی ـ اسلامی باید توسط اولیا دانش‌آموزان مورد استقبال قرار بگیرد و برای تحقق این مسئله هم آموزش و پرورش باید فرهنگ‌سازی کند.
Image

آغاز سال تحصیلی 13 میلیون دانش‌آموز و پیش به سوی حل «مثنوی هفتاد من کاغذ» م ...

سال تحصیلی جدید از فردا با حضور 13 میلیون دانش‌آموز آغاز می‌شود و آموزش و پرورش با مشکلات مزمنی مواجه است که تلاش می‌کند برای حل آنها اقدامات مؤثری را انجام دهد.
Image

از اینکه در ایران ماندم پشیمان نیستم

بر خلاف تصور غالبی که در جامعه وجود دارد و البته تا حدود زیادی نیز با حقیقت همخوانی دارد، بسیاری از نخبگان کشور و نفرات برتر المپیادهای کشوری ادامه تحصیل و کار در کشورهای توسعه یافته بر ماندن در کشور ترجیح می دهند.
Image

آغاز سال تحصیلی و بازگشت پویایی به دانشگاه

سال تحصیلی جدید در دانشگاه‌ها آغاز شد و از هفته گذشته دوباره با ورود دانشجویان تحرک به دانشگاه‌ها بازگشت.

پربازدیدها در این موضوع

Image

گسترش فولاد جنگید و بُرد/ از بازیکنانم راضی نیستم

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: گسترش فولاد امروز فوتبال بازی کرد، جنگید و بُرد.
Image

تساوی استقلال خوزستان با سپیدرود رشت/ استقلال خوزستان ته‌جدولی نشد

تیم فوتبال استقلال خوزستان در چارچوب رقابت‌های لیگ‌برتر ایران، جام خلیج فارس، میزبان تیم سپیدرود رشت بود که نتیجه‌ای بهتر از تساوی به‌دست نیاورد.
Image

هنوز به‌طور کامل از بحران خارج نشده‌ایم/ روند رو به رشد گسترش فولاد ادامه دارد

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه هنوز به‌طور کامل از بحران خارج نشده‌ایم، گفت: روند رو به رشد گسترش‌ فولاد ادامه دارد.
Image

تکذیب انفجار کپسول گاز در حادثه امروز قم/ علت حادثه پس از بررسی اعلام می‌شود

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: متاسفانه خبرگزاری‌ها اعلام کردند که علت حادثه امروز انفجار کپسول گاز بوده که این امر را تکذیب می‌کنیم.
Image

روحانی: اگر کسی از حقوق و کارش راضی نیست می‌تواند برود

رجایی و باهنر و بهشتی و مطهری شدن، آسان نیست/ حقوق برای تمام ملت باید یکسان باشد/ برای تماشا حقوق شهروندی ننوشتم/ مجوز کار در کشور ها 48 ساعت است اما با 48 روز هم راضی هستیم
Image

تندگویان معاون جدید ساماندهى امور جوانان، وزارت ورزش و جوانان شد

مسعود سلطانى‌فر در حکمى محمد‌مهدى تندگویان را به عنوان معاون جدید ساماندهى امور جوانان منصوب کرد.

سایر مطالب

بالا
Powered by TayaCMS