جزئيات دعوای مجيدی و مرفاوی

جزئيات دعوای مجيدی و مرفاوی:ماجرا از لحظه‌اي استارت خورد كه آرش برهاني موقعيت خوبي را برابر دروازه راه‌آهن از دست داد. ... هر زمان استقلال برنده مي‌شد سوژه‌هاي حاشيه‌اي اطراف تيم هم ب
جزئيات دعوای مجيدی و مرفاوی
ماجرا از لحظه‌اي استارت خورد كه آرش برهاني موقعيت خوبي را برابر دروازه راه‌آهن از دست داد.
هر زمان استقلال برنده مي‌شد سوژه‌هاي حاشيه‌اي اطراف تيم هم به شدت كم مي‌شد اما برخلاف هميشه در روزي كه استقلال برنده بازي حساس هفته سي و سوم شده بود، انواع و اقسام اتفاقات در اين تيم رخ داد كه يكي از آنها موضوع درگيري‌هاي مرفاوي و مجيدي در حين بازي بود كه دامنه آن به رختكن هم كشيده شد و تبديل به يك فيلمفارسي به تمام معنا شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی «فردا» به نقل از روزنامه گل ماجرا از لحظه‌اي استارت خورد كه آرش برهاني موقعيت خوبي را برابر دروازه راه‌آهن از دست داد. از آن لحظه به بعد مي‌شد فهميد كه تعداد پاس‌هاي منتهي به آرش از سوي هم‌تيمي‌هاي او كم و كمتر شد تا اينكه فرهاد مجيدي در يك صحنه به جاي آنكه به آرش برهاني كه در موقعيت مناسبي برابر هجده‌قدم ايستاده بود پاس بدهد خودش نفوذ كرد و داد و بيداد مرفاوي شروع شد. مرفاوي بلافاصله پس از اين اقدام مجيدي كه در عمد يا غير‌عمدي بودن آن شبهاتي وجود دارد به شدت نسبت به اين رفتار مجيدي واكنش نشان داد و تا جايي پيش رفت كه يك پاي او از خط طولي گذشت.

درگيري لفظي
صداي داد و فرياد مرفاوي بلند بود كه تصوير بسته او از اسكوربورد پخش شد. در آن لحظه كلمه‌اي از دهان مرفاوي خارج شد كه به راحتي مي‌شد آن را لب‌خواني كرد. بلافاصله پس از آن فرهاد مجيدي جواب مرفاوي را داد و با حركت دست‌هايش به سمت نيمكت به حاضران در ورزشگاه ‌فهماند كه در حال جنگ با مرفاوي است. اين جر و بحث‌ها سر و صداي هواداران را هم بلند كرد.

لغو تعويض مجيدي
صمد مرفاوي وقتي واكنش مجيدي را ديد به سمت نيمكت برگشت و به يكي، دو تن از بازيكنانش دستور گرم كردن داد تا مجيدي را بيرون بكشد. در همان لحظه مجيد نامجومطلق با يك شيشه آب به سمت مرفاوي رفت و او را دعوت به آرامش كرد. نامجومطلق از مرفاوي خواست تا در عصبانيت تصميم‌گيري نكند و در واقع دستور تعويض را وتو كرد.

درگيري مرفاوي با سكوها
بايد به اين نكته هم اشاره كنيم كه در خلال داد و فريادهاي مرفاوي وقتي تماشاگران در حمايت از كاپيتان استقلال شروع به تشويق مجيدي كردند، مرفاوي رو به سكوها هم فريادي كشيد و با حركت دست به آنها معترض شد. اين رفتار صمد‌آقا موجي از عصبانيت را در ميان طرفداران استقلال پديد آورد و آنها را بر آن داشت تا عليه مرفاوي هم شعار دهند. اين اتفاق در پايان بازي هم تكرار شد و تماشاگران تيم به جاي ابراز شادي به خاطر برد استقلال نسبت به رفتارهاي مرفاوي معترض شدند.

فرار فرهاد
از آنجا كه مجيدي بازيكن با‌تجربه‌اي است و مي‌دانست كه پس از پايان بازي همه خبرنگاران به سراغش خواهند آمد به محض به صدا درآمدن سوت پايان بازي با سرعت به سمت رختكن دويد تا گرفتار خبرنگاران نشود. در اين ميان مشاور جوان واعظ به سرعت به سمت مجيدي رفت و او را به رختكن برد تا با مصاحبه‌هايش بيشتر وارد حاشيه نشود.

حمايت شديد تماشاگران
يكي از نكات جالب توجه اين بازي عجيب آنجا بود كه وقتي استقلال گل زد طرفداران اين تيم به جاي شادي جهت برد تيم‌شان عليه مرفاوي شعار دادند و درخشش فرهاد مجيدي را به رخ او كشيدند. آنها به محض گل‌زني فرهاد شعار جديدي سر دادند كه «فرهاد جهاني شده … صمد فراري شده …» آنها با اشاره به قرار گرفتن اسم فرهاد مجيدي در جمع گلزنان پنج گله ليگ‌هاي قاره‌اي اين موضوع را به رخ مرفاوي كشيدند و به او هشدار دادند كه حق ندارد با اين بازيكن بدرفتاري كند.

دعوا در رختكن
به محض ورود كادر‌فني به رختكن بهزاد غلامپور كه پيش از اين يك‌بار هم هنگام پشت چشم نازك كردن سياوش اكبرپور براي مرفاوي بالا‌خواه سرمربي استقلال درآمده بود به پشتيباني از مرفاوي به مجيدي حمله كرد.
فرهاد هم كه تا آن لحظه كاري به كار كسي نداشت به محض مشاهده چنين رفتاري در دفاع از خودش در مقام پاسخگويي برآمد و در همين ميان مرفاوي وارد رختكن شد. ورود مرفاوي به رختكن بهزاد غلامپور را شير كرد تا بيشتر عليه فرهاد مجيدي موضع بگيرد و اين اتفاق كافي بود تا جر و بحث‌ها بالا بگيرد و طرفين از خجالت هم درآيند. هرچند كه در اين ميان محمود بابايي يا همان مشاور جوان واعظ دستش را جلوي دهان فرهاد گرفته بود و مانع حرف زدن او مي‌شد و هر بار مجيدي دست او را كنار مي‌زد او دست ديگرش را جلوي دهان فرهاد مي‌گرفت. تا اينكه پس از پرتاب چند بطري از اين طرف رختكن به آن طرف و شكسته شدن شيشه رختكن غائله خاتمه پيدا كرد.

بازيكنان عليه غلامپور
نكته جالب توجه در خلال درگيري‌هاي پر‌سروصداي داخل رختكن استقلال حمايت همه‌جانبه بازيكنان ريز و درشت استقلال از هم‌تيمي‌شان برابر دخالت بي‌مورد غلامپور بود. آنها از مربي دروازه‌بان‌ها خواستند تا خودش را قاطي ماجرا نكند و سرش به كار خودش باشد. حتي برخي بازيكنان در لابه‌لاي داد و بيدادها چند متلك هم به غلامپور انداختند و او را فرصت‌طلب خطاب كردند.

مصاحبه‌هاي خنثي
پس از آرام شدن اوضاع وقتي بازيكنان استقلال يك به يك از رختكن خارج شدند هيچ‌كس حتي اشاره‌اي اندك به اتفاقات درون رختكن نمي‌كرد و بيشترشان مي‌گفتند «اتفاقي نيفتاده است…!» آنها حتي منكر داد و فريادهايي شدند كه صداي آن تا بيرون رختكن هم مي‌آمد.

گردآوري : گروه آلامتو
به نقل از : فردا نيوز
منبع: آلامتو

پربازدیدترین

پر بازدیدترین ها

Image

روسیه اخراج دو دیپلمات آمریکایی از مسکو را تأیید کرد

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد دو دیپلمات آمریکایی را ماه ژوئن از مسکو اخراج کرده است.

پر بازدیدترین ها

پر بازدیدترین ها

جدیدترین ها

Image

حمله زاغ‌ها به شهر / تصاویر

هوای گرم باعث شده است تا زاغ‌ها در استرالیا به شهر حمله‌ور شوند.
Image

۳ مرداد؛ خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

همشهری‌آنلاین:
تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به شکست تیم امید دربرابر عمان، صحبت‌های سید جلال حسینی، نظر مسلمان درباره وضعیت طارمی، کی‌روش و ایفمارک، وضعیت استقلال تهران و برخی موضوع‌های دیگر اختصاص دارد :
Image

۲ جنایت برای سرقت از گاوداری

۳ جوان با همدستی یکدیگر نقشه سرقت از یک گاوداری را طراحی کردند اما در جریان اجرای نقشه‌شان مجبور شدند صاحب گاوداری و کارگرش را به قتل برسانند.
Image

۳ مرداد؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های صبح ایران

همشهری‌آنلاین:
تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به موضوع هایی مانند صحبت‌های رئیس جمهور در دیدار با فرماندهان عالی‌رتبه سپاه، صحبت‌های وزیر بهداشت در آیین رونمایی از ۲۰۰ موتورلانس درباره آمار حادثه‌های مغزی در تهران، نامه ۷۱ اقتصاددان به رئیس جمهور درخصوص تیم اقتصادی دولت بعدی، وام ازدواج و تنش آبی و بحران مهاجرت:
Image

تورم مقررات، پاشنه آشیل کسب و کار در ایران

مرکز تحقیقات و بررسی‌های اقتصادی اتاق ایران با انتشار بروشوری با عنوان «اقتصاد به زبان ساده» از تورم مقررات به‌عنوان پاشنه آشیل کسب و کار در ایران یاد کرده و با تأکید بر ضرورت هرچه سریع‌تر مقررات‌زدایی در اقتصاد کشور، هشدار داده که وجود مقررات زائد به مانع جدی بر سر سهولت کسب و کار فعالان اقتصادی تبدیل شده است.
Image

صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی خود از رشد اقتصادی انگلیس را کاهش داد

همشهری آنلاین:
صندوق بین‌المللی پول (IMF) در تازه‌ترین گزارش خود به دنبال آنچه که 'فعالیت کمتر از انتظار' در سه ماه اول امسال‌ خواند، پیش‌بینی خود را درباره رشد اقتصادی انگلیس در سال ۲۰۱۷ کاهش داد.

پربازدیدها در این موضوع

Image

روسیه اخراج دو دیپلمات آمریکایی از مسکو را تأیید کرد

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد دو دیپلمات آمریکایی را ماه ژوئن از مسکو اخراج کرده است.

No image

فال عطسه روز یکشنبه

فال عطسه روز یک شنبه,فالگیری عطسه روز یک شنبه,تعبیر عطسه کردن در روز یک شنبه,معنی فال عطسه یک شنبه,سایت فال عطسه روز یک شنبه,فال عطسه شب یک شنبه,طالع بینی عطسه کردن
Image

حمله کاربران اینستاگرام به صفحه شخصی رامبد جوان + عکس

بعد از آن که رامبد جوان در برنامه خندوانه از عده ای خواست تا در صفحات مجازی ناسزا نگویند صفحه خودش مورد هجوم قرار گرفت.

سایر مطالب

بالا
Powered by TayaCMS