۳۵ حمله جنگنده‌های سعودی به استان‌های مختلف یمن

جنگنده‌های سعودی، امروز در ۳۵ نوبت مناطقی در استان‌های مختلف یمنی از جمله صنعا، حجة و تعز را بمباران کردند.
۳۵ حمله جنگنده‌های سعودی به استان‌های مختلف یمن

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، جنگنده‌های ائتلاف سعودی - آمریکایی، امروز (دوشنبه) نیز مجموعه حملاتی را علیه صنعاء و سایر استان‌های یمنی انجام دادند و خسارات مالی زیادی به اموال خصوصی و عمومی وارد کردند.

به نوشته پایگاه اطلاع‌رسانی جنبش انصارالله یمن، یک منبع آگاه امنیتی اعلام کرد: جنگنده‌های سعودی طی دو حمله، باغ 21 سپتامبر در شهرستان «معین» و مرکز گردشگری «آیة» در شهرستان «شعوب» واقع در استان صنعاء را هدف قرار دادند و آسمان شهر صنعاء نیز شاهد پرواز جنگنده‌های سعودی بود.

بر اساس این گزارش، این جنگنده‌های در 19 نوبت، شهرستان «حرض» در استان «حجة» و «الطوال» در جازان را بمباران کردند و منزل یکی از شهروندان یمنی در منطقه «دوار» واضع در شهرستان «مستبا» از استان حجة را هدف قرار دادند.

این منبع افزود: جنگنده‌های متجاوز همچنین در 3 نوبت شهرستان «باقم»، در 2 نوبت دو منطقه «رشاحة» و «خلیق» را در شهرستان «کتاف» و 2 نوبت دو منطقه «الصبة» و «الملاحیط» را در شهرستان «الظاهر» واقع در استان «صعدة» را بمباران کردند.

جنگنده‌های سعودی همچنین حملاتی به شهرستان «موزع» در استان «تعز»، به منطقه «حریب نهم» و شهرستان «حریب القرامیش» در استان مأرب داشتند.

جنگنده‌های ائتلاف سعودی - آمریکایی از 26 مارس 2015 تاکنون در سایه سکوت و انفعال جامعه بین‌الملل، مردم یمن را هدف قرار می‌دهند و هزاران نفر از مردم این کشور را قربانی کرده‌اند که اغلب آنها کودک و زن بوده‌اند.

انتهای پیام/ص


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس

 

منبع: خبرگزاری فارس

پربازدیدترین

پر بازدیدترین ها

Image

ثروتمند ترین زن دنیا درگذشت

لیلیان بتانکور، وارث شرکت تولید لوازم آرایشی لورئال در سن ۹۴ سالگی درگذشت. او که دارایی‌هایش ۴۰ میلیارد دلار برآورد شده، ثروتمندترین زن جهان بود.

پر بازدیدترین ها

Image

واکنش به ضرب و شتم کارگران آذرابی

عضو شورای مرکزی بسیج علامه گفت: اعتراض کارگرانی که چندین ماه هست حقوق خود را دریافت نکرده اند خیانت نیست، بلکه سکوت ما و ناکارآمدی مسولین در برابر جنایات وظلم سرمایه‌داران خیانت است.

جدیدترین ها

Image

مقایسه ادراک از خود و روابط مدرسه‌ای در دانش‌آموزان دارای نارسایی‌های ویژه ...

هدف از این مطالعه، مقایسه ادراک از خود و روابط مدرسه ­ای در دانش‌آموزان دارای نارسایی‌های ویژه در یادگیری و دانش‌آموزان عادی بود.
No image

بررسی قاعده قابل تعزیر بودن هر عمل حرام در فقه امامیه و حنفی

قاعده قابل تعزیر بودن هر عمل حرام که یکی از قواعد اصطیادی در فقه امامیه و حنفی و حاکم بر تعزیرات است، مبنای مشروعیت بسیاری از قوانین جزایی و همچنین اسلامی بودن آن ها را تشکیل می‌دهد.
Image

منشأ وجودی شرّ در فلسفۀ افلاطون

این مقاله بر آن بوده که ضمن سعی در پژوهش و تلاش برای فهم نظر افلاطون در باب شرّ، معنای عدمی ‌بودن شرّ از نظر او را بکاود.
Image

سنجش نگرش دانشجویان نسبت به ازدواج و عوامل مؤثر در آن

پژوهش حاضر با هدف بررسی نگرش دختران نسبت به ازدواج و عوامل مؤثر در آن در دانشجویان دختر دانشگاه فردوسی مشهد انجام شده است.
Image

تحلیل رابطة بین جامعه‌پذیری سازمانی، رفتار رهبری، هویت سازمانی و فرهنگ سازم ...

این پژوهش با هدف بررسی رابطة بین جامعه‌پذیری سازمانی، رفتار رهبری، هویت سازمانی و فرهنگ سازمانی با رفتار شهروندی سازمانی به مرحله اجرا درآمد.
Image

زن در اندیشه اسلامی

نقش زن در اندیشه اسلامی، براساس هدف خلقت، یعنی عبودیت تفسیر می‌شود و با تعریف وظیفه‌مداری زن مبتنی بر ایمان به توحید و عاطفه‌محوری وی؛ جایگاه ویژه‌ای برای زنان ترسیم می‌شود.
Image

پیش‌فرض‌های هستی‌شناختی علوم طبیعی نوین

رویکرد پوزیتیویستی در علوم طبیعی جدید که روش این علوم را به تجربه منحصر می‌دانست، هرچند در ابتدا مورد استقبال قرار گرفت اما در نیمة دوم قرن بیستم به چالش کشیده شد.
Image

تأثیر ماهواره در بی ثباتی ازدواج؛ نقش واسطه ای دینداری و نگرش مثبت نسبت به ...

هدف پژوهش حاضر مشخص کردن تأثیر استفاده از ماهواره در بی ثباتی ازدواج، با آزمون نقش واسطه ای دینداری و نگرش مثبت به رابطه با جنس مخالف است.
Image

رابطه اسنادهای علَی با اضطراب امتحان: نقش میانجی اهداف پیشرفت

هدف پژوهش حاضر، ارائه مدلی برای اضطراب امتحان براساس متغیرهای سبک اسناد و اهداف پیشرفت می‌باشد.

پربازدیدها در این موضوع

Image

ترامپ بانک‌ها را از مراوده مالی با کره شمالی منع کرد

رئیس‌جمهور آمریکا با صدور یک فرمان اجرایی، ضمن افزایش اختیارات خزانه‌داری برای تحریم کره شمالی، بانک‌ها را از تعامل مالی با پیونگ‌یانگ منع کرد.
Image

الصدر: همه‌پرسی در منطقه کردستان، خودکشی است

رئیس جریان الصدر عراق ضمن اینکه همه‌پرسی در منطقه کردستان عراق را خودکشی خواند، تأکید کرد که کردها اولین کسی خواهند بود که از آن متضرر خواهند شد.
Image

تماس تلفنی «اسماعیل هنیه» با «محمود عباس»

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس امروز ضمن تماس تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، با وی درباره تحولات مربوط به آشتی ملی فلسطینیان گفت‎و‎گو کرد.
Image

ماکرون: باید برای محدودیت برنامه موشکی ایران بعد از ۲۰۲۵ کار کنیم

رئیس جمهور فرانسه گفت: امیدوارم بتوانیم روی محدود کردن برنامه موشکی بالستیک ایران هم کار کنیم. باید بر روی راهکاری برای دوره پس از ۲۰۲۵ کار کنیم.
Image

تازه ترین موضع گیری وزیر خارجه بحرین درباره قطر

وزیر امور خارجه بحرین در تازه ترین موضع گیری علیه قطر گفت که چهار کشور عربستان، بحرین، امارات و مصر خواستار تسلیم شدن قطر نشده‌اند و حاکمیت این کشور را تهدید نکرده‌اند.
Image

درخواست یاری زندانیان سیاسی اعتصاب‌کننده غذا در زندان «جو»

زندانیان سیاسی اعتصاب‌کننده غذا در زندان «جو» پس از تهدید مسئولان زندان علیه آنها، از نهادهای مربوطه در داخل و خارج بحرین درخواست کمک کردند.

سایر مطالب

بالا
Powered by TayaCMS