افزایش دما برای بیشتر نقاط کشور

همشهری آنلاین:
سازمان هواشناسی کشور پیش بینی کرد: سه روز آینده بیشتر مناطق کشور به جز مناطقی از جنوب شرق افزایش دما رخ خواهد داد.
افزایش دما برای بیشتر نقاط کشور

به گزارش ایرنا از سازمان هواشناسی کشور، براساس تحلیل نقشه های هواشناسی در ساعت‌های بعدازظهر امروز ( جمعه اول ارديبهشت) در مناطقی از شمال شرق، ارتفاعات البرز شرقی و ارتفاعات جنوب شرق کشور افزایش ابر، بارش پراکنده باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

روز شنبه در غالب مناطق کشور جو نسبتا پایدار و آسمان صاف است.

بعدازظهر یکشنبه با ورود سامانه بارشی به غرب کشور، در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور، افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

روزهای شنبه و یکشنبه در برخی نقاط شرق و جنوب شرق کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید و گاهی همراه با گردوخاک و کاهش دید افقی پیش‌بینی می‌شود.

منبع: همشهری آنلاین

پربازدیدترین

پر بازدیدترین ها

پر بازدیدترین ها

Image

میراث شفابخش پدر

همشهری دو - محمدرضا حیدری:
ایستادن بر قله افتخار کارآفرینی، هنری است که با تلاش و کوشش و تسلیم‌نشدن در برابر شکست به‌دست می‌آید.

جدیدترین ها

Image

مقایسه ادراک از خود و روابط مدرسه‌ای در دانش‌آموزان دارای نارسایی‌های ویژه ...

هدف از این مطالعه، مقایسه ادراک از خود و روابط مدرسه ­ای در دانش‌آموزان دارای نارسایی‌های ویژه در یادگیری و دانش‌آموزان عادی بود.
No image

بررسی قاعده قابل تعزیر بودن هر عمل حرام در فقه امامیه و حنفی

قاعده قابل تعزیر بودن هر عمل حرام که یکی از قواعد اصطیادی در فقه امامیه و حنفی و حاکم بر تعزیرات است، مبنای مشروعیت بسیاری از قوانین جزایی و همچنین اسلامی بودن آن ها را تشکیل می‌دهد.
Image

منشأ وجودی شرّ در فلسفۀ افلاطون

این مقاله بر آن بوده که ضمن سعی در پژوهش و تلاش برای فهم نظر افلاطون در باب شرّ، معنای عدمی ‌بودن شرّ از نظر او را بکاود.
Image

سنجش نگرش دانشجویان نسبت به ازدواج و عوامل مؤثر در آن

پژوهش حاضر با هدف بررسی نگرش دختران نسبت به ازدواج و عوامل مؤثر در آن در دانشجویان دختر دانشگاه فردوسی مشهد انجام شده است.
Image

تحلیل رابطة بین جامعه‌پذیری سازمانی، رفتار رهبری، هویت سازمانی و فرهنگ سازم ...

این پژوهش با هدف بررسی رابطة بین جامعه‌پذیری سازمانی، رفتار رهبری، هویت سازمانی و فرهنگ سازمانی با رفتار شهروندی سازمانی به مرحله اجرا درآمد.
Image

زن در اندیشه اسلامی

نقش زن در اندیشه اسلامی، براساس هدف خلقت، یعنی عبودیت تفسیر می‌شود و با تعریف وظیفه‌مداری زن مبتنی بر ایمان به توحید و عاطفه‌محوری وی؛ جایگاه ویژه‌ای برای زنان ترسیم می‌شود.
Image

پیش‌فرض‌های هستی‌شناختی علوم طبیعی نوین

رویکرد پوزیتیویستی در علوم طبیعی جدید که روش این علوم را به تجربه منحصر می‌دانست، هرچند در ابتدا مورد استقبال قرار گرفت اما در نیمة دوم قرن بیستم به چالش کشیده شد.
Image

تأثیر ماهواره در بی ثباتی ازدواج؛ نقش واسطه ای دینداری و نگرش مثبت نسبت به ...

هدف پژوهش حاضر مشخص کردن تأثیر استفاده از ماهواره در بی ثباتی ازدواج، با آزمون نقش واسطه ای دینداری و نگرش مثبت به رابطه با جنس مخالف است.
Image

رابطه اسنادهای علَی با اضطراب امتحان: نقش میانجی اهداف پیشرفت

هدف پژوهش حاضر، ارائه مدلی برای اضطراب امتحان براساس متغیرهای سبک اسناد و اهداف پیشرفت می‌باشد.

پربازدیدها در این موضوع

Image

سرگردانی مهاجران زمستانی بر فراز تالاب‌های مازندران

همشهری آنلاین:
کاهش بارندگی، عمیق شدن رد خشکسالی و خشکیدن تعدادی از تالاب‌ها و آببندان‌های مازندران همزمان با آغاز مهاجرت پرندگان زمستان‌گذران به این خطه شمال کشور، این گونه‌های جانوری را در انتخاب زیستگاه سرگردان کرده است.
Image

پایان کاشت ویلا در زمین‌های کشاورزی شمال

اسدالله افلاکی:
مصوبه دولت درخصوص جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی و تخریب محیط‌زیست در استان‌های شمالی از سوی معاون اول رئیس‌جمهور ابلاغ شد. این خبری بود که چهارشنبه گذشته روی خروجی پایگاه اطلاع‌رسانی دولت منتشر شد.
Image

تیغ اکتشاف معدنی بر قامت جنگل‌‌های مازندران

همشهری آنلاین:
اجرای طرح اکتشاف در هفت پهنه معدنی در محدوده جنگل‌های هیرکانی در غرب مازندران بار دیگر زنگ خطر را برای نابودی اندک جنگل بکر هیرکانی باقی مانده در این خطه شمال کشور به صدا در آورده است.
Image

معضلی به نام گراز در مزارع نخود لرستان

همشهری آنلاین:
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ازنا گفت: کشاورزانی که محصول‌شان مورد هجوم گراز قرار گرفته اعلام کنند.
Image

تبدیل روغن‌ دور ریختنی موتور به سوخت دیزل بهینه

همشهری آنلاین:
پژوهشگران دانشگاه‌های صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد با سنتز یک نانوکاتالیست توانستند روغن مصرف ‌شده و دور ریختنی موتور را به یک نوع سوخت برای موتورهای دیزلی تبدیل کنند که بر اساس نتایج به دست آمده میزان گوگرد موجود در این سوخت از ۰.۹ درصد به ۰.۰۲ درصد کاهش یافته است.
Image

اقدام مشترک ایران و افغانستان برای احیای هامون

همشهری آنلاین:
مسئول امور تالاب‌ها در سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به همکاری ایران و افغانستان برای تهیه سند راهبردی مشترک اظهار کرد: احیای تالاب هامون یکی از موضوعاتی است که از طریق کمیته آب مشترک دنبال می‌شود.

سایر مطالب

بالا
Powered by TayaCMS